Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:30
Silkeborg IF Q
IF Lyseng
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Silkeborg IF
OB
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Silkeborg IF Q
IF Lyseng
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Silkeborg IF Q
B.93
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
Silkeborg IF Q
B.93
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Silkeborg IF Q
Ry Fodbold
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 263
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Silkeborg IF Q
Vorup FB
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Heldagsskolen Stenagergaard (1)
Vestergårdsskolen
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Hus Blå FC, Mølholm Skole
Trekløverskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Vejle Midtbyskole
Skærby FC
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Østervang
Vester Mariendal Skole
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Team Sølyst (3)
Gladiators, Lystrup Skole
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Skægkærskolen (1)
FC Goats, Lystrup Skole
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Valdemars fugle
Grønnemosen
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
FC Jacobi (1)
Skægkærskolen (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Mellemtrinnet!, Højmarkskolen
Finderuphøj Skole
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Team Storå (1)
Team Storå (2)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:00
Valdemarskolen - Mortens tropper
Dybkær
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:12
M.S. Boldklub
Valdemarskolen -FCx12
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:13
Vestervangskolen
"Min mor siger jeg er speciel", Lystrup
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:13
Lærkeskolen (1)
Ans Skole
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:14
Pilehaveskolen (1)
Skovvangskolen Hammel
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:18
FC Jacobi (3)
Valdemars løver
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:18
3.-4.A Ellevangskolen
Ellevang Team Super
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:18
FC Jacobi (2)
Col (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:18
Lærkeskolen (2)
Østerbycenteret Vejen
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:20
Langagerskolen
Afdeling U, Højmarkskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:20
Elle World
Skrillingeskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:24
Skæring smALL Stars FC
Pilehaveskolen (2)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:25
Col (1)
Valdemars mus
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:26
Brumbasserne, Marienlundskolen
Thorning FC
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:26
Højmarkskolen
Team Sølyst (1)
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:34
Valdemarskolen - Mortens tropper
Skovvangskolen Hammel
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:36
Team Storå (2)
M.S. Boldklub
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:36
HBS (2)
FC Jacobi (1)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:36
FC Streetworld
Mellemtrinnet!, Højmarkskolen
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:36
Heldagsskolen Stenagergaard (2)
Skægkærskolen (1)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:36
Ellevangskolen 2.-3.A
Valdemars fugle
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:39
Vester Mariendal Skole
Vestervangskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:39
Vestergårdsskolen
Lærkeskolen (1)
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:40
HBS (1)
Hus Blå FC, Mølholm Skole
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:40
Team Sølyst (2)
Vejle Midtbyskole
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:48
Valdemarskolen -FCx12
Pilehaveskolen (2)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:48
Dybkær
Pilehaveskolen (1)
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:52
Ans Skole
Team Sølyst (1)
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:52
"Min mor siger jeg er speciel", Lystrup
Thorning FC
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:54
Grønnemosen
FC Jacobi (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:54
FC Goats, Lystrup Skole
Lærkeskolen (2)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:54
Finderuphøj Skole
FC Jacobi (3)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
10:54
Skægkærskolen (2)
3.-4.A Ellevangskolen
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:00
Team Storå (1)
Skæring smALL Stars FC
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:00
Skærby FC
Langagerskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:00
Trekløverskolen
Elle World
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:05
Heldagsskolen Stenagergaard (1)
Højmarkskolen
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:05
Østervang
Brumbasserne, Marienlundskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:05
Gladiators, Lystrup Skole
Col (1)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:08
Pilehaveskolen (1)
Valdemarskolen - Mortens tropper
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:12
Team Storå (2)
Valdemarskolen -FCx12
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:12
Ellevang Team Super
HBS (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:12
Valdemars løver
FC Streetworld
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:12
Østerbycenteret Vejen
Heldagsskolen Stenagergaard (2)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:12
Col (2)
Ellevangskolen 2.-3.A
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:18
Vester Mariendal Skole
"Min mor siger jeg er speciel", Lystrup
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:18
Vestergårdsskolen
Ans Skole
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:20
Skrillingeskolen
HBS (1)
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:20
Afdeling U, Højmarkskolen
Team Sølyst (2)
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:22
Skovvangskolen Hammel
Dybkær
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:24
M.S. Boldklub
Skæring smALL Stars FC
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:30
Mellemtrinnet!, Højmarkskolen
FC Jacobi (3)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:30
FC Jacobi (1)
3.-4.A Ellevangskolen
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:30
Valdemars mus
Team Sølyst (3)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:30
Valdemars fugle
FC Jacobi (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:30
Skægkærskolen (1)
Lærkeskolen (2)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:31
Vestervangskolen
Brumbasserne, Marienlundskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:31
Lærkeskolen (1)
Højmarkskolen
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:36
Pilehaveskolen (2)
Team Storå (1)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:40
Vejle Midtbyskole
Langagerskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:40
Hus Blå FC, Mølholm Skole
Elle World
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:42
Dybkær
Valdemarskolen - Mortens tropper
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:44
Thorning FC
Østervang
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:44
Team Sølyst (1)
Heldagsskolen Stenagergaard (1)
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:48
FC Goats, Lystrup Skole
Heldagsskolen Stenagergaard (2)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:48
Grønnemosen
Ellevangskolen 2.-3.A
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:48
Skæring smALL Stars FC
Team Storå (2)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:48
Skægkærskolen (2)
HBS (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:48
Finderuphøj Skole
FC Streetworld
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:56
Skovvangskolen Hammel
Pilehaveskolen (1)
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:57
Brumbasserne, Marienlundskolen
Vester Mariendal Skole
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
11:57
Højmarkskolen
Vestergårdsskolen
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:00
Trekløverskolen
HBS (1)
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:00
Skærby FC
Team Sølyst (2)
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:00
M.S. Boldklub
Pilehaveskolen (2)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:06
Valdemars løver
Mellemtrinnet!, Højmarkskolen
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:06
Ellevang Team Super
FC Jacobi (1)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:06
Col (2)
Valdemars fugle
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:06
Østerbycenteret Vejen
Skægkærskolen (1)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:10
Vestervangskolen
Thorning FC
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:10
Col (1)
Team Sølyst (3)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:10
Lærkeskolen (1)
Team Sølyst (1)
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:12
Valdemarskolen -FCx12
Team Storå (1)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:16
Valdemarskolen - Mortens tropper
Pilehaveskolen (1)
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:20
Afdeling U, Højmarkskolen
Vejle Midtbyskole
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:20
Skrillingeskolen
Hus Blå FC, Mølholm Skole
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:23
Ans Skole
Heldagsskolen Stenagergaard (1)
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:23
"Min mor siger jeg er speciel", Lystrup
Østervang
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:24
Lærkeskolen (2)
Heldagsskolen Stenagergaard (2)
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:24
FC Jacobi (2)
Ellevangskolen 2.-3.A
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:24
Pilehaveskolen (2)
Team Storå (2)
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:24
3.-4.A Ellevangskolen
HBS (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:24
FC Jacobi (3)
FC Streetworld
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:30
Dybkær
Skovvangskolen Hammel
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:30
Gladiators, Lystrup Skole
Valdemars mus
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:36
Thorning FC
Vester Mariendal Skole
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:36
Team Sølyst (1)
Vestergårdsskolen
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:36
Team Storå (1)
M.S. Boldklub
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:40
Elle World
HBS (1)
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:40
Langagerskolen
Team Sølyst (2)
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:42
Grønnemosen
Col (2)
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:42
FC Goats, Lystrup Skole
Østerbycenteret Vejen
Parasport 5:5 niv. 1 - 8. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:42
Finderuphøj Skole
Valdemars løver
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:42
Skægkærskolen (2)
Ellevang Team Super
Parasport 5:5 niv. 2 - 8. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:48
Skæring smALL Stars FC
Valdemarskolen -FCx12
Parasport 5:5 niv. 3 - 8. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:49
Østervang
Vestervangskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:49
Heldagsskolen Stenagergaard (1)
Lærkeskolen (1)
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
12:50
Pilehaveskolen (1)
Dybkær
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
13:00
Skærby FC
Afdeling U, Højmarkskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
13:00
Trekløverskolen
Skrillingeskolen
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
13:02
Højmarkskolen
Ans Skole
Parasport 8:8 niv. 1 - 8. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
13:02
Brumbasserne, Marienlundskolen
"Min mor siger jeg er speciel", Lystrup
Parasport 8:8 niv. 2 - 8. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
13:04
Skovvangskolen Hammel
Valdemarskolen - Mortens tropper
Parasport 8:8 niv. 3 - 8. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Silkeborg KFUM
FK 73, disp
Øvrige kampe 11-mands (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Silkeborg IF (2)
Tulstrup-Faurholt IK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Silkeborg IF (1)
Stjær B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 148
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Silkeborg IF Q
AaB
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Silkeborg IF Q
AaB
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Silkeborg IF Q
FC Silkeborg
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 263
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Silkeborg IF Q
Holtet IF
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Silkeborg IF Q
FC Thy Piger - Skyum
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:15
Silkeborg IF Q
FC Thy Piger - Skyum
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Silkeborg IF Q
AaB
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Silkeborg IF Q
Hinnerup/Lystrup
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Silkeborg KFUM
Gjern IF, disp.
Øvrige kampe 11-mands (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Silkeborg IF
Harlev IK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 464
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Silkeborg IF
FK Viborg
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Silkeborg IF Q
Dalum/Næsby
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Silkeborg IF (1)
Virklund B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 148
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Silkeborg IF
AaB
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Silkeborg KFUM
Sejs-Svejbæk IF 1, disp.
Øvrige kampe 11-mands (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Silkeborg IF Q
Aalborg Freja
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|